braavodisain | Portfolio Categories Architecture
36
archive,tax-portfolio_category,term-architecture,term-36,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Kohvik Vigri

Kohvik Vigri asub Pirital Tallinna Olümpiapurjespordikeskuse südames, tseremooniaväljakul, olümpiatule vahetus läheduses. 1980ndate Suveolümpiamängude meeleolu ja tagasivaade 80ndatele inspieeris lahendama ka kohviku sisekujundust retrolikus võtmes, hoidma alles maja selleagset hõngu. Kohviku koridoris eksponeeritud püsi fotonäitus on tagasivaade keskuse omaaegsetele hiilgusaegadele. Kohviku sisekujundus on valminud koostöös Age Lenkiga.

Kivimäe poissmehekorter

Merco arenduskorter asub looduslikult väga kaunis kohas, männimetsa vahetus läheduses. Linnale mitteomaselt valitseb selles asumis sulnis vaikus. Selles korteris elav noor mees on pidevas liikumises, tööreisidel, lendamas või sukeldumas. See kodu sai kujundatud rahulikus värvigammas tagalaks, kus oleks lihtsalt vaikne ja hea olla. Korteri suureks lisaväärtuseks on terrass, kust avaneb kaunis vaade männikule.

Korter Kadriorus

See Estconde 125m2 suurune arenduskorter asub Kadrioru pargi vahetus läheduses ja on arhitektuurselt planeeritud läbi kahe korruse. Korteri esimesel tasapinnal on nö vaikne tsoon, kus asuvad magamistoad ja pesemisruumid. Korteri teisel tasapinnal paikneb elutuba koos avatud söögitoa ja köögiga. Köögi vahetus läheduses paikneb kõrge klaaslaega orangerie`d meenutav terrass. Sisearhitektuurselt on tegemist baaslahendusega. Eesmärk oli kujundada korter mis oma lahenduselt mõjuks väärikalt ja oma lihtsas elegantsis kergelt.

Kauplus Laste Maailm

Tegemist on Rocca al Mare keskuses asuva lasteriiete poega. Kõik peab olema lihtsalt leitav ja hästi vaadeldav. Rõõmus ja mänguline. Pood kus alati paistab päike!

Haapsalu suvituskorter

Suvituskorter asub majas mis pärineb aastast 1900. Hoone pitsiline puitarhitektuur inspireeris ka sisekujunduses hoidma pisut romantilisemat joont. Suvituskorteri interjöör on valminud koostöös Kaisa Raidmetsaga. Tahtsime seal suve veetvale perele luua rõõmsat ja muretut äraolemise paika, usun et see ka päris hästi õnnestus!

Väikeste meremeeste tuba

See tuba on kujundatud kahele sellel ajal veel koolis mitte käivale mere ääres elavale poisile. Tuba ei ole mõõtmetelt suur, seda suuremat rolli mängib lahenduste funktsionaalsus. Spetsiaalselt selle projekti tarvis sai projekteeritud nii mööbel kui eritellimustöödena valmisid kõik tekstiilid kardinatest vaibani. Laevakujuline nari sisaldab eneses nii magamisasemeid, raamaturiiuleid kui erinevaid panipaiku.