braavodisain | Portfolio Categories Publikatsioon
107
archive,tax-portfolio_category,term-publikatsioon,term-107,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Olümpianostalgiline Vigri

Tallinna Olümpiapurjekeskuses suve hakul uksed avanud kohvik Vigri sisekujundus loob meeldiva silla 1980ndate olümpianostalgia ja tänapäevase vegankultuuri vahel.

 

Lae alla

Hästi planeeritud vannituba

Kes meist ei unistaks õhurikkast ja valgusküllasest vannitoast, kus värskena uut päeva alustada või pärast väsitavat tööpäeva soojas vannis lõõgastuda?

 

Lae alla

Mereäärsete poiste tuba

Kui meri loksub kohe ukse all, kui tuuled ja purjesport on igapäevasest elust lahutamatud, tundub loomulik, et ka pere väikeste meeste toa kandvaks teemaks sai meri. Ideest täiusliku sisustuseni jõudmiseks on seilatud põnev tee mängulusti, nõudlikkuse ja detailitäpsuse laineharjadel.

 

Lae alla

 

Tuba kõige väiksemale

Milline peaks olema koolilapse tuba, sellest rääkisime augusti Kodukirjas. Aga milline võiks olla tuba, kus laps veedab oma esimesed elukuud ja -aastad?

 

Lae alla

Hea algus

Lapse kooliminek on rõõmus sündmus tervele perele. Et seda rõõmu jätkuks kauemaks, selleks saame tuba kujundades palju kaasa aidata.

 

Lae alla

 

Hommikukohv silmitsi jääkaruga

Kolme väikese lapsega linnapere leidis oma unistuste suvekodu Haapsalus renoveeritud puitvillas. Mereäärsesse suvituslinna sobivat õhustikku aitasid luua sisearhitektid Janneli Kurvits ja Kaisa Raidmets.

 

Lae alla